• (050) 053-98-88 (096) 004-98-88
 • Марка поколінь
  КУПУЙТЕ ТІЛЬКИ У ОФІЦІЙНОГО ПРЕДСТАВНИКА ФАБРИКИ "MEBLE TARANKO" В УКРАЇНІ
  Slide background
  Slide background
  Slide background
  Slide background
  Slide background
  Slide background

  Залишити заявку!

  Ви можете залишити заявку
  і ми з вами зв'яжемося

  Новини

  Меблі Таранко – Альфа и Омега будь-якого інтер’єру

  Яким не було б призначення приміщення, його оформлення визначає те, як ми будемо відчувати себе в його стінах. До того ж, інтер’єр багато що може сказати про власника квартири. Тому важливо ретельно вибирати меблі. Адже вони є найбільш вагомою складовою дизайну.

  Спеціально для тих, хто прагне створити унікальний інтер’єр, існують витончені, якісні і неймовірно довговічні меблі Таранко. Це продукція, яка виготовляється згідно віковим стандартам. Вже багато років вона радує своєю практичністю не тільки домовласників в країнах СНД, але і в Європі.

  Якість меблів фабрики “Meble Taranko”

  Компанія “Меблі Таранко” є виробником виключно якісних меблів преміального класу. Кожен її виріб поєднує в собі надзвичайну красу форм, чудову стилістику і солідне виконання. Це найкраще рішення, якщо Ви прагнете не просто оформити кімнату, а створити повноцінну композицію.

  Такі меблі надзвичайно функціональні, практичні і довговічні. Завдяки чому Ви зможете насолоджуватися її зручністю багато років. А різноманітність форм і кольорів, дозволяє зробити її як ключовим елементом, так і доповненням інтер’єру.

  Переваги дизайнерських меблів Таранко

  1. Якість. Для виготовлення меблевої продукції Таранко використовуються виключно найбільш міцні породи дерев і передові технологічні рішення. Завдяки чому Ви отримуєте не лише привабливі, але і якісні меблі.
  2. Міцність. Кожен виріб виготовляється за особливою, індивідуально розробленою конструкцією і технологією. Вони визначаються типом і призначенням меблів. Таке рішення дозволяє досягти максимальних показників міцності і зносостійкості продукції.
  3. Кращі дизайнерські рішення. Над створенням кожної лінійки працює ціла команда професійних дизайнерів, проект-менеджерів і технологів. Їх злагоджена робота дозволяє робити кожну серію виробів повноцінною, незалежною і абсолютно неповторною.
  4. Універсальність. Польський виробник пропонує широкий вибір продукції. Вона може використовуватися як в звичайних житлових квартирах, так і в чудових готельно-ресторанних комплексах.
  5. Розкішна якість за оптимальною ціною. Використання найбільш якісної сировини і матеріалів доповнюється застосуванням передових технологій. Завдяки чому мінімізуються практично всі витрати і ризики. В результаті Ви отримуєте меблі аристократичної якості за цілком зрозумілу ціну.