Марка поколений
КУПУЙТЕ ТІЛЬКИ У ОФІЦІЙНОГО ПРЕДСТАВНИКА ФАБРИКИ "MEBLE TARANKO" В УКРАЇНІ

Про нас

DSC_3568 a do druku Марка поколінь…

Саме такий девіз вибрала для себе меблева фабрика ” Таранко”. Місією компанії є побудова іміджу виробника меблів і комерційного партнера, який піклується про найвищу якість меблів, безпеку і гігієну праці, охорону навколишнього середовища.

Свою діяльність компанія почала декілька десятків років тому, коли відкрилося невелике підприємство під керівництвом родини Таранко. Навіть у той час, першочерговим завданням фабрики ” Таранко” було не просто розширення асортименту, шляхом зміни форми і колірної гами, а модернізація виробництва і поліпшення якості меблів.

Сьогоднішній вигляд “Meble Taranko” – це один з найбільш конкурентоспроможних і відомих виробників меблів в Польщі, який заслужив довіру у всьому світі. Висока функціональність, відмінна якість виконання, неповторний дизайн – це основні переваги меблів Таранко. А класична стилістика і різноманітність колірної гами, тільки доповнюють ансамбль якостей притаманних цьому бренду.
Нинішня торгова пропозиція фабрики “Meble Taranko” повністю відповідає вимозі різних інтер’єрів : для спальні, вітальні, їдальні, готелю і офісу. У колекціях Таранко можна знайти як класичні так і сучасні моделі меблів.

Гарантією успішної діяльності на меблевому ринку є професіоналізм колективу фабрики. Першокласно навчений колектив дизайнерів, проектантів, працівників виробництва і логістики – це ще одна складова успіху і визнання меблевої фабрики “Таранко”.
При виготовленні меблів Таранко, фахівці фабрики застосовують тільки новітні технології і високоякісні матеріали. Для виробництва меблів використовується сировина найвищої якості : натуральне дерево і шпон, а також лаки і фарби на водяній основі провідних європейських виробників. Засновники і персонал фабрики активно працюють над створенням елегантних, стильних, вишуканих меблів, які відповідають міжнародним стандартам якості і є екологічно чистими.

На сьогодні “Меблі Таранко” – це бренд, що динамічно розвивається. Продукція фабрики широко відома як в Польщі, так і успішно експортується у більш ніж 30 країн світу. На щорічних міжнародних виставках меблів, “Meble Taranko” була не одного разу нагороджена золотими медалями і дипломами. А колекції меблів : ” Verona”, ” Wersal” і ” Zefir” стали справжніми бестселерами.
Запрошуємо і вас ознайомиться з нашою пропозицією.